KARIERA

DRODZY PAŃSTWO ZACHĘCAM DO APLIKOWANIA

Wytwórnia Opakowań Blaszanych „Beczkopol” Sp. z o.o. jest producentem opakowań blaszanych. Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów do działu utrzymania ruch na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRYK

Miejsce pracy: Łasin

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryka, automatyka, mechatronika lub podobnym
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • mile widziane uprawnienia energetyczne grupa G1,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zachęcamy również do współpracy osoby świeżo po szkole i z mniejszym doświadczeniem.

Zadania:

  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu sterowania elektrycznego i automatyki maszyn
  • Projektowanie/wykonywanie układów sterowania (dla osób z odpowiednim doświadczeniem)

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia i wsparcie techniczne,
  • zatrudnienie stacjonarne w oparciu o umowę o pracę, pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość finansowania wykształcenia wyższego, zgodnego z zajmowanym stanowiskiem (po okresie wdrożenia, dla wybranych kandydatów)
  • pracę w doświadczonym zespole
  • nowy pracownik, po okresie wdrożenia może liczyć na samodzielność i otwarcie na nowe indywidualne pomysły.
  • dobrą atmosferę i warunki pracy

Wynagrodzenie od 4 500 – 8 000zł brutto., w zależności od doświadczenia.

DRODZY PAŃSTWO POWRACAM I ZACHĘCAM DO APLIKOWANIA